KURS DESIGN! od stycznia do kwietnia 2024

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji stacjonarnych zajęć prowadzonych przez kadrę dydaktyczną Wydziału Wzornictwa oraz zaproszone ekspertki i ekspertów

Dla kogo?

Nasz program zajęć na Wydziale Wzornictwa kierujemy do osób zainteresowanych studiami projektowymi, czułych nie tylko na piękno, ale i otaczającą rzeczywistość.

Do wyboru oferujemy zajęcia w dwóch specjalnościach

PROJEKTOWANIE PRODUKTU, PRZESTRZENI, PRZEKAZU

Zajęcia w tej specjalności mają charakter wprowadzenia do teorii designu i składają się z ćwiczeń artystycznych oraz projektowych, poprzez które chcemy przekazać uczestniczkom i uczestnikom wybrane metody myślenia i działania, m.in. otwartości na wyzwania, ciekawości i szerokiego spojrzenia na otaczający świat.

PROJEKTOWANIE UBIORU

Zajęcia dla osób zainteresowanych projektowaniem ubioru składają się z wprowadzenia do teorii mody oraz ćwiczeń artystyczno-projektowych, które pozwalają poznać podstawy współczesnego świata mody oraz jego osadzenie w konkretnym kontekście środowiskowym i społecznym.

Zachęcamy, by skorzystać z pełnej oferty (12 zajęć).

Zajęcia są podzielone na trzy części

Prowadzimy zajęcia kształtujące interdyscyplinarne myślenie, dające solidne podstawy przyszłym projektantkom i projektantom. Program składa się z trzech pakietów: teoria, sztuka, projektowanie (każdy pakiet to 4 zajęcia).

Harmonogram zajęć

Praktyczne informacje

Aby się zapisać wypełnij formularz (poniżej) i prześlij go na adres kursdesign@asp.waw.pl

Decyduje kolejność zgłoszeń

Terminy zajęć: soboty, godz. 10:00 (od stycznia do kwietnia 2024)
Daty: 27.01, 3.02, 10.02, 17.02, 24.02, 2.03, 9.03, 16.03, 23.03, 6.04, 13.04, 20.04

Wydział Wzornictwa ASP w Warszawie
ul. Myśliwiecka 8

Ceny pakietów (4 zajęcia):

specjalność PROJEKTOWANIE PRODUKTU, PRZESTRZENI, PRZEKAZU

I pakiet 750 zł
II pakiet 750 zł
III pakiet 900 zł

specjalność PROJEKTOWANIE UBIORU

I pakiet 750 zł
II pakiet 750 zł
III pakiet 750 zł

Wpłat za 1, 2 lub 3 pakiety można dokonywać przelewem bankowym na konto: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa, nr konta 83 1240 6247 1111 0000 4974 1652. W tytule przelewu należy wpisać kurs design! oraz podać jedną ze specjalności (PROJEKTOWANIE PRODUKTU, PRZESTRZENI, PRZEKAZU lub PROJEKTOWANIE UBIORU) i podać nazwę pakietu (teoria, sztuka i/lub projektowanie). Wpłat należy dokonać przynajmniej na tydzień przed rozpoczęciem zajęć i przesłać potwierdzenie przelewu na adres kursdesign@asp.waw.pl.

F.A.Q

Zamierzam zdawać na wzornictwo. Czy udział w kursie pomoże mi się dostać?

KURS DESIGN! adresujemy do wszystkich zainteresowanych projektowaniem, m.in. osób osób uczących się w liceach ogólnokształcących i plastycznych, które planują studiować wzornictwo oraz inne pokrewne kierunki, ale też osób chcących wykorzystać wiedzę wyniesioną z zajęć w codziennym życiu i pracy. Udział nie gwarantuje miejsca na studiach.

Czy można brać udział w zajęciach obu specjalności?

Osoby zainteresowane skorzystaniem z oferty muszą wybrać jedną ze specjalności, tj. PROJEKTOWANIE PRODUKTU, PRZESTRZENI, PRZEKAZU lub PROJEKTOWANIE UBIORU. Zajęcia obu specjalności odbywają się równolegle i są podzielone na 3 pakiety: I teoria, II sztuka i III projektowanie (łącznie 12 spotkań).

W jakie dni będą odbywać się zajęcia i ile potrwają?

Wszystkie zajęcia będą odbywać się w soboty i będą trwały 3h. Z uwagi na specjalny charakter trzeciego pakietu w specjalności PROJEKTOWANIE PRODUKTU, PRZESTRZENI, PRZEKAZU zajęcia potrwają 6h (włączając przerwę).

Gdzie będą zajęcia? Czy odbędą się też online?

Zajęcia mają charakter stacjonarny, będą odbywać się na Wydziale Wzornictwa (ul. Myśliwiecka 8, najbliższy przystanek autobusowy to Rozbrat, zobacz w Google Maps).

Jak się zgłosić?

Pierwszym krokiem jest wypełnienie formularza rejestracji, który należy wysłać na adres kursdesign@asp.waw.pl. Po otrzymaniu potwierdzenia wolnego miejsca można dokonać wpłaty, by zagwarantować sobie możliwość udziału w zajęciach KURS-u DESIGN! i przesłać nam potwierdzenie przelewu.

Czy mogę zapisać się na jedno spotkanie z wybranego pakietu?

Nasza oferta w obu specjalnościach liczy łącznie 12 zajęć, które zostały podzielone na trzy pakiety. Minimalna opłata to równowartość kwoty za każdy pakiet — 750 zł (wyjątkiem jest cena trzeciego pakietu projektowanie w specjalności PROJEKTOWANIE PRODUKTU, PRZESTRZENI, PRZEKAZU — 900 zł).

Jak mogę dokonać wpłaty? Co wpisać w tytule przelewu?

Wpłat za 1, 2 lub 3 pakiety można dokonywać przelewem bankowym na konto: Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 5, 00-068 Warszawa, nr konta 83 1240 6247 1111 0000 4974 1652. W tytule przelewu należy wpisać KURS DESIGN!, podać jedną z dwóch specjalności oraz nazwę pakietu (teoria, sztuka i/lub projektowanie). Należy dokonać wpłaty i przesłać nam potwierdzenie przelewu na adres kursdesign@asp.waw.pl.

Czy otrzymam zwrot, jeśli zrezygnuję z zajęć?

W przypadku rezygnacji z udziału w zajęciach zwracamy kwotę wpłaty na 14 dni przed rozpoczęciem zajęć. Zwracamy koszty również w wypadku, gdyby zajęcia nie odbyły się z powodów losowych.

Mam więcej pytań. Do kogo się zwrócić?

Napisz na adres kursdesign@asp.waw.pl. Wszystkich informacji udziela menedżer programu, Romuald Demidenko.