Ogłaszamy rekrutację na stanowiska osób dydaktycznych w pracowniach gościnnych. Termin składania ofert: 2.06.2024.

MIEJSCE I WARUNKI PRACY:
Wydział: Wydział Wzornictwa
Katedra: Katedra Praktyk Artystycznych
Pracownia: Artystyczna Pracownia Gościnna 2
Stanowisko: wykładowca
Rodzaj umowy: umowa – zlecenie
Okres zatrudnienia: czas określony, od 1.10.2024 do 9.05.2025
Przewidywane roczne pensum dydaktyczne: 256 godzin lekcyjnych (45 min), udział w rekrutacji na studia
licencjackie
Przewidywany termin zatrudnienia: od 01.10.2024
Słowa kluczowe: sztuki wizualne

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
Specjalista, specjalistka w dyscyplinie: „Sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki” lub „Sztuki plastyczne”
Wymagania dotyczące wykształcenia: co najmniej tytuł zawodowy magistra.
Wymagane kwalifikacje:
– dorobek artystyczny w obszarze sztuk wizualnych, udokumentowany portfolio,
– przygotowanie na piśmie programu Artystycznej Pracowni Gościnnej 2, jaki będzie realizowany pod kierunkiem kandydata lub kandydatki w roku akademickim 2024-2025.
– płynna znajomość co najmniej języka angielskiego,

SPOSÓB UDZIAŁU W REKRUTACJI:
Wymagane dokumenty w rekrutacji: dyplom magisterski ukończenia studiów, CV, portfolio, proponowany
program Artystycznej Pracowni Gościnnej 2.
Miejsce, termin i forma składania dokumentów w rekrutacji dokumentów i portfolio – wysyłka elektroniczna na adres: dziekanat.wwp@asp.waw.pl
Link do strony
Termin składania ofert: do 02.06.2024

Kwalifikacja przeprowadzona zostanie trzyetapowo:
Etap 1 – wybór kandydatów i kandydatek do rozmowy kwalifikacyjnej na podstawie przesłanych materiałów.
Etap 2 – rozmowa kwalifikacyjna z komisją, która zostanie przeprowadzona zdalnie za pomocą platformy
Google meet
Etap 3 – wybór wykładowcy lub wykładowczyni do Artystycznej Pracowni Gościnnej 1
Termin rozstrzygnięcia rekrutacji: do 14.06.2024