Współpracujemy z nową samorządową instytucją kultury miasta stołecznego Warszawy w ramach studiów magisterskich.

Warsztaty w WOK

„Projektowanie dla kultury” to hasło towarzyszące warsztatom badawczo-projektowym realizowanych we współpracy z Warszawskim Obserwatorium Kultury WOK – nową samorządową instytucją kultury miasta stołecznego Warszawy. Warsztaty wiążą się ściśle z działalnością WOK – jego fizyczną siedzibą, programem, dotychczasową działalnością i możliwymi scenariuszami na przyszłość.

Od jesieni zeszłego roku w warsztatach biorą udział osoby studenckie z pierwszego roku kursu magisterskiego „Projektowanie i badania” na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie: Zofia Bal, Agata Bandurska, Maciej Głowacki, Jan Gonciarz, Ewa Hiller, Julia Jaworska, Alexander Litwiński, Natalia Lulek, Maria Maliszewska, Agnieszka Odziemkowska, Hubert Ostrowski, Julia Pakuszewska, Oliwia Pakuszewska, Dominika Skiba, Anna Wiercińska, Antoni Wrzosek, Martyna Żak.

W trakcie warsztatów badawczych i projektowych uczestniczą wykładowczynie i wykładowcy: Karolina Dudek, Artur Frankowski, Paweł Grobelny, Paweł Jasiewicz, Magdalena Małczyńska-Umeda, Bartłomiej Mejor, Grzegorz Niwiński, Bartosz Piotrowski, Jerzy Porębski, Michał Stefanowski, Agata Szydłowska.

Warszawskie Obserwatorium Kultury

Fot. Monika Stolarska