Wystawa końcoworoczna prac studentek i studentów Wydziału Architektury Wnętrz i Wydziału Wzornictwa.

CZĘŚCI WSPÓLNE

7–15 czerwca 2023

Wystawa końcoworoczna prac studentek i studentów Wydziału Architektury Wnętrz i Wydziału Wzornictwa

Ermitaż, Muzeum Łazienki Królewskie, ul. Myśliwiecka 1A
Wernisaż: 7 czerwca, godz. 18.30
Wystawa czynna do 15 czerwca w godzinach 10–16
(w sobotę i niedzielę od godziny 12)

Na czas remontu budynku Wydziałów Wzornictwa i Architektury Wnętrz, przenosimy wystawę końcoworoczną do Ermitażu, korzystając z gościnności Łazienek Królewskich.

Co łączy osoby studenckie z obu wydziałów? Czy jest to niepewność o jutro, któremu projektowanie tak usilnie próbuje zaradzić? A może poszukiwanie piękna i harmonii w niełatwych czasach? Tworzenie wnętrz i otoczenia, które dają komfort, schronienie, wytchnienie?

CZĘŚCI WSPÓLNE to ekspozycja kilkudziesięciu obiektów, lub fragmentów większych projektów, które składają się, mamy nadzieję, w jedną, choć różnorodną mapę, podkreślająca wiele możliwości i sposobów myślenia o naszym najbliższym otoczeniu i przestrzeni, a może szerzej — o nas samych?

• „Poczuj”, Pracownia Kreacji Przekazu
    Ogród Botaniczny, Al. Ujazdowskie 4
    Wernisaż: 6 czerwca, godz. 18.00 | Wystawa czynna do 30 czerwca w godzinach: 10–20
  • Fragmenty”, Wydział Architektury Wnętrz