Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla osób planujących studia magisterskie PROJEKTOWANIE I BADANIA na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie 22.06 (sobota), godz. 14:00.

Zapraszamy na spotkanie informacyjne dla osób planujących studia magisterskie PROJEKTOWANIE I BADANIA na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie:

SOBOTA 22.06, GODZ. 14:00
LINK DO SPOTKANIA: meet.google.com/fxq-mcmn-gqf

Spotkanie poprowadzi dr Paweł Grobelny, kierownik kierunku

PROJEKTOWANIE I BADANIA

Studia magisterskie na Wydziale Wzornictwa

• Studia II stopnia
  • Czas trwania: 4 semestry
  • Tryb studiów: dzienne
  • Język: polski

Projektowanie, które trafnie odpowie na wyzwania współczesności, musi być oparte na badaniach. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie realizować projekty naprawdę potrzebne, warte naszego wspólnego zaangażowania. Nowy program wpisuje się w tożsamość Wydziału Wzornictwa, która zawsze opierała się na społecznym zaangażowaniu projektowania. Program ten jest również otwarty na inne dziedziny, nie tylko projektowe ale też na nauki humanistyczne i społeczne. W skład zespołu dydaktycznego wchodzą praktykujące osoby z obszarów projektowania, sztuki, teorii i badań oraz osoby eksperckie zaproszone gościnnie do pracy nad konkretnymi projektami magisterskimi. Studia kończy praca nad dyplomem, która odbywa się równolegle z dwojgiem promotorów — części badawczej i części projektowej. Część badawcza wspiera projektową, ale także część projektowa służy badawczej. Zachęcamy, aby podejmowane obszary i zagadnienia projektów dyplomowych odpowiadały na różnego rodzaju bieżące kwestie społeczne, środowiskowe i gospodarcze. Bardzo ważne jest dla nas wspieranie zainteresowań projektowych i badawczych każdej osoby studiującej.

— dr Paweł Grobelny, kierownik kierunku „Projektowanie i badania”

Więcej informacji.

Zobacz stronę rekrutacji i sprawdź związane z nią ważne terminy.

Elektroniczna rejestracja osób kandydujących na studia magisterskie na Wydziale Wzornictwa potrwa od 2.09.2023 (godz. 9:00) do 16.09.2023 (godz. 15:00).

key visual: Magdalena Małczyńska-Umeda