Zapraszamy do skorzystania z oferty studiów magisterskich na Wydziale Wzornictwa. Termin składania aplikacji: od 2.09 (godz. 9:00) do 16.09.2024 (godz. 15:00).

Dlaczego warto wybrać studia magisterskie na Wydziale Wzornictwa ASP w Warszawie?

• Stworzysz z nami swoją własną drogę projektową i zbudujesz ciekawe portfolio

• Dowiesz się, jak łączyć projektowanie i badania

• Będziesz pracować w interdyscyplinarnych zespołach pod okiem kadry dydaktycznej

• Poznasz ekspertów z różnych dziedzin z instytucji pozarządowych, biznesu, ze świata kultury i sztuki

• Nauczysz się odpowiedzialnie projektować jutro!

Jak się studiuje?

• Zajęcia prowadzone są warsztatowo. W interdyscyplinarnych zespołach pracujemy nad problemami społecznymi, tematami związanymi z funkcjonowaniem miast, a także nad projektami związanymi ze środowiskiem naturalnym i klimatem.
  • W zajęciach oprócz kadry wydziału uczestniczą eksperci i ekspertki reprezentujący różne dziedziny, pracujący w instytucjach pozarządowych, biznesie, w instytucjach kultury. Uczymy, jak rozmawiać z różnymi podmiotami i prowadzić dialog w zespole o zróżnicowanych kompetencjach.
  • W toku studiów studenci i studentki realizują indywidualne projekty w wybranych pracowniach projektowych i artystycznych oraz wybierają interesujące ich zajęcia fakultatywne.
  • Ważnym elementem programu jest kurs „Zarządzanie designem i budowa marki”, który przygotowuje do prowadzenia procesów tworzenia przemyślanych modeli biznesowych i zaawansowanych technologicznie produktów, zarówno usług, jak i produktów materialnych, zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju.
  • Studia trwają 4 semestry, ale tylko dwa pierwsze są naprawdę intensywne – kolejne dwa semestry to elastyczny czas na realizację indywidualnych badań i przygotowanie projektu dyplomowego.

Dla kogo są te studia?

Zapraszamy absolwentów i absolwentki kierunków projektowych, np: wzornictwo, projektowanie graficzne, architektura, urbanistyka, architektura wnętrz, projektowanie krajobrazu.

Zapraszamy RÓWNIEŻ absolwentów i absolwentki kierunków humanistycznych i interdyscyplinarnych, np: socjologia, antropologia, psychologia, filozofia, kognitywistyka, gospodarka przestrzenna.

1) Złóż CV i dokumenty poświadczające Twoje kwalifikacje

2) Opracuj portfolio