POSZUKUJEMY OSOBY PROWADZĄCEJ PRACOWNIĘ GOŚCINNĄ NA WYDZIALE WZORNICTWA AKADEMII SZTUK PIĘKNYCH W WARSZAWIE

MIEJSCE I WARUNKI PRACY

Wydział: Wydział Wzornictwa

Katedra: Praktyk Artystycznych

Pracownia: Pracownia Gościnna

Rodzaj umowy: umowa cywilno-prawna (umowa zlecenie)

Wymiar zatrudnienia: zajęcia prowadzone 2 razy/tyg. po 4 godziny (razem 8 godz./tyg.)

Przewidywany termin zatrudnienia: 01.10.2023 – 30.06.2024

Słowa kluczowe: sztuki plastyczne

Program zostanie podany do wiadomości studentom i studentkom 2 i 3 roku studiów I stopnia. Na jego podstawie dokonują oni wyboru pracowni. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu (w blokach 4 godzinnych), przez dwa semestry.

Termin składania ofert: 30.04.2023

WYMAGANIA

Wymagania wynikające z ustawy i statutu: co najmniej tytuł zawodowy magistra sztuki

• Wymagane kwalifikacje:
    znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym dobrze komunikować się ze studentami i studentkami zza granicy
  • dorobek artystyczny (zdjęcia prac, spis wystaw i innych aktywności artystycznych) udokumentowany w portfolio
  • zarys autorskiego programu nauczania sztuki w Pracowni Gościnnej. W zaproponowanym programie pracowni artystycznej należy wziąć pod uwagę projektowy charakter kształcenia
    osób studiujących na Wydziale Wzornictwa

TRYB PRZYSTĄPIENIA DO NABORU

Wymagane dokumenty w konkursie: dyplom magisterski ukończenia studiów artystycznych, portfolio artystyczne, zarys programu nauczania studentów przez dwa semestry

Miejsce, termin i forma składania dokumentów w konkursie: forma elektroniczna dokumentów i portfolio. Adres do wysyłki: dziekanat.wwp@asp.waw.pl

Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15.05.2023

POUCZENIE

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie nie zapewnia mieszkania. Rozstrzygnięcie naboru nie skutkuje automatycznie nawiązaniem stosunku pracy – decyzję w sprawie zatrudnienia
osoby wyłonionej w naborze podejmuje Rektor.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie zastrzega sobie prawo do odstąpienia od wyboru ze względu na niespełnienie wymogów przez żadnego z kandydatów.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Administratorem danych osobowych jest Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie, ul.  Krakowskie Przedmieście 5; 00-065 Warszawa. Z inspektorem ochrony danych można się kontaktować na adres e-mail: iodo@asp.waw.pl.

Celem przetwarzania danych osobowych jest przeprowadzenie procesu rekrutacji – podstawę prawną przetwarzania stanowią przepisy Kodeksu pracy (przetwarzanie danych jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze) oraz zgoda (w zakresie danych, które nie są przetwarzane na podstawie przepisów Kodeksu pracy).

W zakresie, w jakim udzielona została zgoda na przetwarzanie danych osobowych, przysługuje prawo do jej cofnięcia. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Akademię znajdują się na stronie internetowej pod adresem: http://www.asp.waw.pl/dane-osobowe/.