NABÓR: pracownik zajmujący się całokształtem komunikacji zewnętrznej

Ogłaszamy rekrutację na stanowisko pracownika zajmującego się całokształtem komunikacji zewnętrznej. Termin składania ofert: 10.09.2024.

MIEJSCE I WARUNKI PRACY:

Wydział Wzornictwa
Stanowisko: pozadydaktyczne – dokumentalista (pracownik zajmujący się całokształtem komunikacji zewnętrznej wydziału)
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar zatrudnienia: pełny etat
Przewidywany termin zatrudnienia: 01.10.2024
Liczba etatów do obsadzenia: 1
Słowa kluczowe: PROMOCJA I KOMUNIKACJA WYDZIAŁU WZORNICTWA
Termin składania ofert: 10.09.2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Działania promocyjne Wydziału Wzornictwa w skali całej ASP w tym:
– współpraca z odpowiednią komórką ASP zarządzającą promocją
– przekazywanie im informacji na temat bieżących wydarzeń oraz osiągnięć wydziału do
zamieszczenia na stronie głównej ASP, w mediach społecznościowych i w newsletterze ASP
– redagowanie informacji na ten temat oraz pozyskiwanie od wydziałowego Zespołu ds. Promocji grafiki towarzyszącej informacjom
2. Działania promocyjne Wydziału Wzornictwa w skali wydziału w tym:
– aktualizacja strony www. Wydziału Wzornictwa poprzez wpisy w aktualnościach
– aktualizacja strony www. Wydziału Wzornictwa poprzez uzupełnianie brakujących podstron
– aktualizacja strony www. Wydziału Wzornictwa poprzez aktualizacje treści bieżących np.
dotyczących kursu przygotowawczego
– zarządzanie Socjalmediowym Zespołem Studenckim
– prowadzenie kalendarza aktywności
– przekazywanie wpisów bieżących na FB, Instagram ewentualnie kanał na YouTube lub kanał podkastowy.
– redagowanie informacji oraz pozyskiwanie od wydziałowego Zespołu ds. Promocji grafiki towarzyszącej informacjom o bieżących wydarzeniach oraz osiągnięciach wydziału do zamieszczenia na stronie głównej wydziału i w mediach społecznościowych.
– nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z mediami poprzez informowanie ich o bieżących wydarzeniach oraz osiągnięciach wydziału.
– zbudowanie i aktualizacja bazy informacji o przyjaciołach wydziału, firmach i instytucjach współpracujących oraz informowanie ich o bieżących wydarzeniach oraz osiągnięciach wydziału.
3. Organizacja Dni Otwartych w rekrutacji kursu licencjackiego i magisterskiego w tym:
– współpraca z odpowiednią komórką ASP zarządzającą procesem rekrutacji w celu ustalenia terminów konsultacji teczek, wykładów wprowadzających, spotkań z kandydatami, oprowadzania po wydziale, warsztatów dla kandydatów itp.
– ustalanie z wykładowcami wydziału terminów ww. działań.
4. Prowadzenie listy mailingowej (i innych potrzebnych do podtrzymania kontaktu) osób i instytucji współpracujących z wydziałem oraz dbanie o stały kontakt z nimi. W szczególności dbanie o informowanie ich o wydarzeniach wydziałowych, zapraszanie, honorowanie poprzez przygotowywanie podziękowań i dyplomów oraz informowanie w mediach społecznościowych, na stronie www i ewentualnie w przestrzeni wydziału o udziale tych osób i instytucji w życiu wydziału.
5. Przygotowywanie podstawowych materiałów wizualnych do mediów społecznościowych i strony internetowej (proste grafiki, zdjęcia, filmiki).
6. Organizacja zewnętrznych wystaw Wydziału Wzornictwa. Wykonywanie innych prac zleconych przez dziekana Wydziału dotyczących współpracy z podmiotami zewnętrznymi

WYMAGANE KWALIFIKACJE:

1. Płynna znajomość co najmniej języka angielskiego.
2. Doświadczenie zawodowe udokumentowane w CV.
3. Umiejętność redagowania tekstów.
4. Umiejętność tłumaczenia prostych tekstów z języka angielskiego i na język angielski.
5. Umiejętność przygotowywania prostej grafiki towarzyszącej komunikatom promocyjnym.

TRYB UDZIAŁU W REKRUTACJI:

Wymagane dokumenty w rekrutacji: CV
Miejsce, termin i forma składania dokumentów w rekrutacji: forma elektroniczna dokumentów i CV.
Adres do wysyłki: dziekanat.wwp@asp.waw.pl
Termin składania dokumentów: 10.09.2024