AKADEMIA OTWARTA — wystawa końcoworoczna na Wydziale Wzornictwa

Identyfikacja wystawy
Zapraszamy na wystawę końcoworoczną Wydziału Wzornictwa ASP w Warszawie. Otwarcie: 8.06.2024 (sob.), godz. 19:00, ul. Myśliwiecka 8.

Na początku czerwca odbywa się coroczne święto ASP w Warszawie – „Akademia Otwarta. Wystawa końcoworoczna”. Na ekspozycjach organizowanych w niemal wszystkich pracowniach ASP prezentowane są efekty całorocznej pracy.

Uczelnia otwiera się dla szerokiego grona zwiedzających, dając im możliwość kontaktu z twórczością młodego pokolenia artystek i artystów. Jest to także okazja do wspólnego świętowania zakończenia roku akademickiego podczas towarzyszących wystawie wydarzeń.

Na wszystkich piętrach budynku przy Myśliwieckiej 8 zaprezentujemy projekty studentek i studentów Wydziału Wzornictwa – I i II stopnia projektowania produktu, przestrzeni, przekazu oraz I stopnia projektowania ubioru i jego kontekstów.

Grafika, typografia, ceramika, ułatwienia dla osób z niepełnosprawnościami, ubiór dający się transformować, projektowanie mebli miejskich i małej architektury, transport publiczny i narzędzia AI…

To tylko wycinek z całego spektrum obszarów współczesnego designu, które eksplorują studentki i studenci. W ramach każdego z nich poszukują rozwiązań nie tylko ukierunkowanych na estetykę, ale przede wszystkim odpowiedzialnych społecznie i ekologicznie.

AKADEMIA OTWARTA
— wystawa końcoworoczna na Wydziale Wzornictwa