Spotkanie informacyjne dla kandydatów na studia

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne dla kandydatów na pierwszy rok studiów licencjackich 2019/2020 oraz osób zainteresowanych studiami na Wydziale Wzornictwa w Warszawie (Specjalność Projektowanie produktu i komunikacji wizualnej oraz Projektowanie ubioru).

Termin: czwartek, 6 grudnia 2018 r. o godzinie 17:00, w budynku ASP przy ul. Myśliwieckiej 8,
w sali 0.3 na parterze.

Poprowadzą je: Prodziekan, prof. Wojciech Małolepszy, prof. Wojciech Wybieralski oraz Janusz Noniewicz, Kierownik Katedry Mody. Kandydaci będą mogli uzyskać informacje o studiach na Wydziale Wzornictwa, o kursie przygotowawczym oraz o bezpłatnych konsultacjach.

Przed spotkaniem od godziny 15:00 studenci będą oprowadzać chętnych po wydziale i odpowiadać na wszelkie pytania. Zaplanowane są cztery tury co 30 minut.

Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie © 2018