Spotkanie informacyjne dla kandydatów na pierwszy rok studiów na Wydziale Wzornictwa 07.12.2017r

Zapraszamy wszystkich chętnych na spotkanie informacyjne dla kandydatów na pierwszy rok studiów licencjackich 2018/2019 oraz osób zainteresowanych studiami na Wydziale Wzornictwa w Warszawie (SPECJALNOŚĆ PROJEKTOWANIE PRODUKTU I KOMUNIKACJI WIZUALNEJ oraz PROJEKTOWANIE UBIORU). Odbędzie się w czwartek, 7 grudnia 2017r. o godzinie 17.00, w budynku ASP przy ul. Myśliwieckiej 8, w sali 0.3 na parterze.

Poprowadzą je: PRODZIEKAN, prof. Wojciech Małolepszy, prof. Wojciech Wybieralski oraz Janusz Noniewicz, Kierownik Katedry Mody. Kandydaci będą mogli uzyskać informacje o studiach na Wydziale Wzornictwa, o kursie przygotowawczym oraz o bezpłatnych konsultacjach.

Info (pdf)